Ogrody zimowe

Ogród zimowy to wnętrze szczególne. Duże przeszklenia, a więc i maksymalne doświetlenie wnętrza, pozytywnie wpływają na samopoczucie domowników. Ogród zimowy może być przeszklonym salonem, domowym ogrodem lub słoneczną jadalnią. Prawidłowo zaplanowany i wybudowany, pełni rolę pomieszczenia gromadzącego ciepło dla całego domu, przyczyniając się jednocześnie do obniżenia rachunków za energię. Ogród zimowy powiększa także użytkową powierzchnię domu. Ogród taki powinien harmonijnie łączyć się z bryłą budynku, tak aby nie zaburzyć jej estetyki, a w przypadku ogrodu całorocznego, dodatkowo  zachować cechy funkcjonalne takie jak izolacyjność termiczna oraz ochrona przed wiatrem i wilgocią.  Dobór odpowiednich rozwiązań techniczny pozwoli wszystkie te cechy połączyć, co pozwoli stworzyć komfortowe warunki do wypoczynku, którym można będzie cieszyć się przez cały rok. Zastosowanie systemów aluminiowych, które oferujemy pozwala  uzyskać dużą różnorodność kształtów i form. Od prostych, jednospadowych do skomplikowanych  o wielokątnej podstawie i wielospadowym dachu.

Poszukując producenta, który zajmie się zaprojektowaniem i kompleksową realizacją projektu na ogród zimowy, nie sposób przeoczyć naszą ofertę. W firmie Aluverk wykonamy zimowy ogród na zamówienie dbając o to, żeby cena za całą usługę była przystępna dla Klienta. Ponieważ każdy projekt na taras czy ogród jest inny, proponujemy elastyczny cennik, ściśle zależny od wymiarów zamawianego obiektu, typu zabudowy, rodzaju konstrukcji, wypełnienia ścian bocznych i modelu dachu. Dodatkowo, ceny są związane z miejscem, w którym ma powstać Państwa ogród zimowy. Nie chodzi tylko o miasto, lecz również konkretną przestrzeń pod budowę. Jeśli nasza ekipa ma przeprowadzić montaż konstrukcji, cena będzie stosunkowo wyższa. Najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie nam wizualizacji oraz wstępnego kosztorysu, sporządzonego w oparciu o Państwa pomysł na zimowy ogród na tarasie lub za domem. Warto zaznaczyć, że oranżeria bardzo uatrakcyjnia architekturę budynku i zwiększa powierzchnię mieszkalną, co polepsza komfort życia całej rodziny. Ogród zimowy szybko stanie się Państwa ulubionym miejscem do spędzania wolnego czasu, tym bardziej, że będzie w nim ciepło, przytulnie i bezpiecznie. Oferujemy indywidualny projekt, produkcję, a także montaż ogrodu zimowego.

Zapewniamy:

  • indywidualnie opracowany szkielet, konstrukcja ogrodu, wykonana z aluminium odpornego na niekorzystne czynniki atmosferyczne
  • kompleksowe doradztwo w zakresie projektowania i montażu
  • wentylacja zapewniająca komfort użytkowania ogrodu przez cały rok
  • zastosowanie okien uchylnych, sterowanych mechanicznie bądź elektrycznie