Balustrady szklane

Balustrady szklane stanowią doskonałe wykończenie budynków, nadając im lekkości i nowoczesnego charakteru. Zaprojektowane przez nas balustrady przenoszą wymagane obciążenia poziome przez co chronią przed wypadnięciem osoby stojące lub poruszające się po powierzchni zabezpieczonej m. in. schodów, balkonów, tarasów w budynkach mieszkalnych, zamieszkania zbiorowego i użyteczności publicznej.

Oferujemy Państwu balustrady cało-szklane samonośne, w których szkło przenosi obciążenia lub w połączeniu z drewnianymi bądź stalowymi słupkami, gdzie szkło jest jedynie dekoracyjnym wypełnieniem. Na nasze balustrady składa się tafla szkła hartowanego (ESG) oraz laminowanego folią (VSG), która może być montowana liniowo, punktowo lub na słupkach. Balustrady cało szklane mogą być wykończone pochwytem mocowanym na górze bądź z boku szkła.

Balustrady szklane samonośne wewnętrzne oraz balustrady zewnętrzne, bez pionowych elementów mocujących  to w brew pozorom bardzo bezpieczne i niezwykle wytrzymałe balustrady. Grubość tafli dostosowujemy do jej wielkości (od 12 do 20mm grubości). Do mocowania tafli szkła używamy punktowych mocowań, wykonanych z trwałej stali nierdzewnej. Balustrada tego typu jest bardzo stabilna, zapewnia bezpieczeństwo i niepowtarzalny wygląd. Balustrady szklane są znakomitym rozwiązaniem zarówno w prywatnych domach i mieszkaniach, firmach, biurach, urzędach, instytucjach, miejscach publicznych, hotelach czy restauracjach. Dajemy gwarancję, że zlecona nam konstrukcja zostanie wykonana przy użyciu wysokogatunkowych materiałów i w sposób profesjonalny, a co za tym – trwały i bezpieczny.

Balustrady ze szkła wyróżniają się nowoczesnym designem i optycznie powiększają pomieszczenie. Doskonale pasują do wnętrz zaprojektowanych w stylu współczesnym i minimalistycznym, choć są na tyle uniwersalne, że można korzystać z ich walorów właściwie wszędzie. Dzięki zastosowaniu starannie dobranych, jakościowych tworzyw barierki szklane są trwałe i odporne na stłuczenia, cechując się znakomitą wytrzymałością i zapewniając tym samym wieloletnie użytkowanie klientom.